Print Friendly, PDF & Email

فن‌آورد بزرگ‌ترین رقابت تخصصی بین حرفه‌ای‌هاست که دنبال اثبات توانمندی‌های خود هستند، این رقابت یک رقابت حساس، چالش برانگیز و از همه مهم تر واقعی، بین شرکت‌کنندگان فن‌آورد است.

همه در فن‌آورد توانایی‌های خود را به چالش می‌کشند‌

فن‌آورد یک رویداد ملی است و همه می‌توانند‌ در آن شرکت ‌کنند

 

و توانایی‌های خود را به چالش ‌کشند.

بیشتر حرفه‌ایهای کشور برای کسب رتبه بهتر در بزرگ ترین رتبه بندی تخصصی کشور در فن‌آورد شرکت می‌کنند.

دانشجویان و فارغ التحصیلان برای شناخت بهتر نیاز جامعه صنعتی و معرفی شدن به بهترین شرکت‌های صنعتی کشور در فن‌آورد شرکت می‌کنند.

افراد جویای کار متناسب با توان‌مندی‌هایشان برای معرفی شدن به بهترین سمت و متناسب ترین پیشنهاد کاری در فن‌آورد شرکت می‌کنند تا علاوه بر فرصت معرفی، رزومه معتبر مهارتی خود را از انجمن نخبگان و جهاد دانشگاه صنعتی شریف دریافت نمایند.

کسانی که دنبال یادگیری مهارت‌های روز و به درد بخور نیز هستند در فن‌آورد شرکت می‌کنند تا بتوانند با معرفی فن‌آورد با تخفیف قابل توجهی به منابع مشخص آموزشی معتبر نظیر دوره‌های مجتمع فنی و سایت فرادرس، دسترسی پیدا کنند و همچنین با مرور پاسخ‌های نفرات برتر بر سطح دانش و مهارت خود بیافزایند.

علاوه بر همه این موارد با توجه به امکانات بعضی از شرکت‌ها و حامیان در امر تخفیف سربازی به عنوان امریه و پروژه و همچنین امکان گذراندن کارآموزی فن‌آورد را برای همه دوست داشتنی و جذاب کرده است.

یک رقابت بزرگ با جوایز بزرگ

فن‌آورد یک مسابقه بزرگ با جوایز بسیار بزرگ می‌باشد نظیر اهدای بیش از ۱۲۰ سکه بهارآزادی به نفرات برتر، ارایه تضمین استخدام، امکان فرصت حضور در یک رقابت تلویزیونی حرفه‌ای و مهیج و همچنین برای تمامی شرکت‌کنندگانی که در هر یک از مهارت‌ها توانمندی خود را ثابت کنند گواهی معتبر مهارتی و معرفی به شرکت‌های معتبر از طرف انجمن نخبگان دانشگاه صنعتی شریف، جزو جوایز بزرگ این دوره از رقابت‌ها می‌باشد.

چه کسانی فن‌آورد را برگزار می‌کنند؟‌

‌فن‌آورد توسط دبیرخانه مسابقات فن‌آورد به نام مجموعه میزان، با همکاری انجمن نخبگان دانشگاه صنعتی شریف و معاونت پژوهشی دانشگاه صنعتی شریف و با حمایت بیش از ۱۰ دانشگاه، پژوهشگاه و موسسه آموزشی معتبر کشوری برای دومین سال متوالی برگزار می‌شود.

فن‌آورد، بزرگ ترین مسابقات تخصصی مهارت سنجی کشور
برچسب گذاری شده در:                                             

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *